Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<prosinec 2017>
poútstčtsone
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
6.8.2012 otevřeno: 1819 x

1.ročník Memoriál Miroslava Šafra

Talent Plzeň pořádá ve dnech 17. - 19.8.2012 ve sportovní hale 31.ZŠ mezinárodní turnaj dorostenců.

Inforamce k turnaji

Datum konání: 17. – 19. 8. 2012

Místo : Sportovní hala 31. ZŠ Plzeň, E. Krásnohorské 10, 323 17 Plzeň

 
 
Start hráčů:
 
st.dorost
jugend A
ml.dorost
jugend B
Starší dorost     – hráči mladší 19 let narozený po 1.1.1994
Mladší dorost    – hráči mladší17 let narozený po 1.1.1996
 

 

Předpisy:
 
Hraje se dle Pravidel házené a dle tohoto rozpisu.
V utkání může nastoupit nejvýše 14 hráčů.
Po udělení druhé přímé D v turnaji má hráč automaticky ZZČ na další utkání.
 
 
Systém turnaje:
 
 Každý s každým jednokolově. Hrací doba 2 x 20 minut s přestávkou 5 minut.
 
 
 
 

ROZLOSOVÁNÍ  

 
pátek     17.8.2012
Výsledek/Ergebnis
16:00
B
Talent
Mulhouse
:
17:00
A
Talent
Pov. Bystrica
:
18:00
B
Erlangen
Pov. Bystrica
:
19:00
A
Graz
Mulhouse
:
20:15
jun
Talent
Mulhouse
 
sobota      18.8.2012
 
 
 9:00
B
Talent
Erlangen
:
 
10.00
B
Mulhouse
Pov. Bystrica
:
 
11.00
B
Erlangen
EHV Aue
:
 
12:00
B
Talent
Pov. Bystrica
:
 
13:00
B
Mulhouse
EHV Aue
:
 
14:00
A
Talent
Graz
:
 
15:00
A
Pov. Bystrica
Mulhouse
:
 
16:00
A
Graz
Kuvajt
:
 
17:00
A
Talent
Mulhouse
:
 
18:00
A
Pov. Bystrica
Kuvajt
:
 
19:15
jun
Talent
Mulhouse
 
 
20.00
Workschop trenérů a vedoucích
 
 
neděle       19.8.2012
 
 
 9:00
B
Pov. Bystrica
EHV Aue
:
 
10:00
A
Mulhouse
Kuvajt
:
 
11:00
B
Mulhouse
Erlangen
:
 
12:00
A
Pov. Bystrica
Graz
:
 
13:00
B
Talent
EHV Aue
:
 
14:00
A
Talent
Kuvajt
:
 
15.00
Slavnostní ukončení