Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<říjen 2020>
poútstčtsone
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Adresář oddílů

Adresář oddílů a klubů házené ZČ oblasti                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
             
1. LOKOMOTIVA CHEB Radek Dvořák   TZ:  
  hřiště:  U stadionu 1 U Stadionu 6   TB:  
  hala Cheb 350 02 Cheb   mob.: 777 688 878
          e-mail: DVORAK@ALL4BABY.EU
             
             
2. DHC PLZEŇ Jaroslava Šmrhová   TZ:
  hřiště:  E. Krásnohorské 10 Sokolovská 40   TB:  
  hala Plzeň 323 00 Plzeň   mob.: 607 703 698
  726848782       e-mail: jarka.krat@volny.cz
           
             
3. DHC - SVŠ PLZEŇ Jana Galušková   TZ:  
  hřiště:  U Borského parku 21 Nerudova 1132   TB:
  umělá tráva Plzeň 332 02 Starý Plzenec   mob.: 603 510 229
        e-mail: galuskova.jana@seznam.cz
           
             
4. HC PLZEŇ 10.ZŠ nám.Míru 6, Libuše Škvařilová   TZ:  
  hřiště: Plzeň Krokova 18   TB:  
  tartan st.žačky HC "A"- hala 31.ZŠ  326 00 Plzeň   mob.: 777 256 603
          e-mail: libuseskvarilova@seznam.cz
          - starší žákyně A  Milan Janků     603 170 394
          - starší žákyně B Petr Vlach      
          - starší,mladší žáci Karel Straka     602 477 175
          - mladší žákyně Šárka Raisová     737 123 671
          - mini 6+1 Petr Klesa     608 888 101
             
5. SOKOL KOŠUTKA Jaroslav Krafka   TZ:  
  hřiště:  V Lomech 9a Ke Křižovatce 597   TB:  
  umělá tráva Plzeň 330 08 Zruč-Senec   mob.: 603 414 851
          e-mail: jaroslav@krafka.net
           
           
6. LOKOMOTIVA PLZEŇ Daniel Zoubek   TZ:  
  hřiště:  Úslavská 75 Žlutická 17   TB:  
  hala Plzeň 323 00 Plzeň   mob.: 604 204 355
  377 444 827       e-mail: zoubekD@seznam.cz
             
           - muži Luboš Nový   mob: 603 755 519
             
7. HK SLAVIA VŠ PLZEŇ - mládež Tomáš Křížek   TZ:  
  hřiště:    Plzenecká 48   TB:  
  hala, um.povrch 326 00 Plzeň   mob.: 736 450 533
        e-mail: krizekt@seznam.cz
             
                                   - muži Josef Nový   mob.: 604 557 936
          e-mail: starej.pepan@seznam.cz
             
8. SSK TALENT 90 PLZEŇ František Egermaier   TZ:  
  hřiště: Bolevecká ZŠ Plzeň Ledecká 15   TB:  
  hala,tartan Nám.Odboje 18 323 00 Plzeň   mob.: 731 748 002
  Černý 774 153 003     e-mail: egerm@seznam.cz
         - mladší dorost Michal Tonar     775 638 898
         - starší žáci Egermaier, Sedláček     731 748 002, 732 065 648
         - mladší žáci, 6+1 Vokurka, Cvikl     603 858 896, 776 710 010
         - mini 4+1 Tomáš Černý     774 153 003
           
9. HK ROKYCANY Jana Krýnerová   TZ:  
  hřiště:  J.Růžičky 1110 Šafaříkova 423/II   TB:  
  hala Rokycany 337 01 Rokycany   mob.: 603 966 791
  774 429 362       e-mail: jkrynerova@seznam.cz
             
             
10. HK STARÝ PLZENEC Ivan Chlad   TZ:  
  hřiště:  Smetanova 70 Vrchlického 228   TB:  
  tartan Starý Plzenec 332 02 Starý Plzenec   mob.:       732 228 172
  604 663 755       e-mail: ivanchlad@centrum.cz
             
             
11. SOKOL ŠŤÁHLAVY JUDr.Václav Balek   TZ:
  hřiště:  U hřiště 525 Jiráskova 154   TB:  
  antuka Šťáhlavy 332 03 Šťáhlavy   mob.: 605 373 418
          e-mail: balek.vaclav@volny.cz
             
        - muži Nolč     604 235 362
             
12. SLAVOJ TACHOV František Mráz   TZ:  
  hřiště:  Pobřežní 1656 Ve Vilkách 1969   TB:  
  hala Tachov 347 01 Tachov   mob.: 603 544 111
  374 723 872       e-mail: mraz.frantisek@seznam.cz
             
             
13. TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ Petr Duchaň   TZ: 734 735 361
  hřiště:  Sportareál Třemošná Třemošná 810   TB:  
  um.povrch   33011   mob.: 604 678 863
          e-mail: p.duchan@seznam.cz
             
             
14. HC BOLEVEC M.A.T. Jiří Půta   TZ:  
  hřiště:  Bolevecká ZŠ Plzeň M.A.T. Na Roudné 176   TB:
  hala,tartan Nám. Odboje 18 301 00 Plzeň   mob.: 605 229 319
        e-mail: jputa@matpl.cz
             
           
           
15. HC HÁJE PRAHA Kateřina Vápenková   TZ:  
  hřiště:  K Jezeru 2     TB:
  um.povrch Praha 4 - Háje     mob.:  
        e-mail: katkavapenkova@seznam.cz
           
           
16. DHK BANÍK MOST Pavla Chotěborská   TZ:  
  hřiště:    U Stadionu 2/1563   TB:
  hala   434 01 Most   mob.: 777 707 036
        e-mail: pavlachoteborska@centrum.cz