Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Adresář oddílů

Adresář oddílů a klubů házené ZČ oblasti                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
             
1. LOKOMOTIVA CHEB Radek Dvořák   TZ:  
  hřiště:  U stadionu 1 U Stadionu 6   TB:  
  hala Cheb 350 02 Cheb   mob.: 777 688 878
          e-mail: DVORAK@ALL4BABY.EU
             
             
2. DHC PLZEŇ Jaroslava Šmrhová   TZ:
  hřiště:  E. Krásnohorské 10 Sokolovská 40   TB:  
  hala Plzeň 323 00 Plzeň   mob.: 607 703 698
  726848782       e-mail: jarka.krat@volny.cz
           
             
3. DHC - SVŠ PLZEŇ Jana Galušková   TZ:  
  hřiště:  U Borského parku 21 Nerudova 1132   TB:
  umělá tráva Plzeň 332 02 Starý Plzenec   mob.: 603 510 229
        e-mail: galuskova.jana@seznam.cz
           
             
4. HC PLZEŇ 10.ZŠ nám.Míru 6, Libuše Škvařilová   TZ:  
  hřiště: Plzeň Krokova 18   TB:  
  tartan st.žačky HC "A"- hala 31.ZŠ  326 00 Plzeň   mob.: 777 256 603
          e-mail: libuseskvarilova@seznam.cz
          - starší žákyně A  Milan Janků     603 170 394
          - starší žákyně B Petr Vlach      
          - starší,mladší žáci Karel Straka     602 477 175
          - mladší žákyně Šárka Raisová     737 123 671
          - mini 6+1 Petr Klesa     608 888 101
             
5. SOKOL KOŠUTKA Jaroslav Krafka   TZ:  
  hřiště:  V Lomech 9a Ke Křižovatce 597   TB:  
  umělá tráva Plzeň 330 08 Zruč-Senec   mob.: 603 414 851
          e-mail: jaroslav@krafka.net
           
           
6. LOKOMOTIVA PLZEŇ Daniel Zoubek   TZ:  
  hřiště:  Úslavská 75 Žlutická 17   TB:  
  hala Plzeň 323 00 Plzeň   mob.: 604 204 355
  377 444 827       e-mail: zoubekD@seznam.cz
             
           - muži Luboš Nový   mob: 603 755 519
             
7. HK SLAVIA VŠ PLZEŇ - mládež Tomáš Křížek   TZ:  
  hřiště:    Plzenecká 48   TB:  
  hala, um.povrch 326 00 Plzeň   mob.: 736 450 533
        e-mail: krizekt@seznam.cz
             
                                   - muži Josef Nový   mob.: 604 557 936
          e-mail: starej.pepan@seznam.cz
             
8. SSK TALENT 90 PLZEŇ František Egermaier   TZ:  
  hřiště: Bolevecká ZŠ Plzeň Ledecká 15   TB:  
  hala,tartan Nám.Odboje 18 323 00 Plzeň   mob.: 731 748 002
  Černý 774 153 003     e-mail: egerm@seznam.cz
         - mladší dorost Michal Tonar     775 638 898
         - starší žáci Egermaier, Sedláček     731 748 002, 732 065 648
         - mladší žáci, 6+1 Vokurka, Cvikl     603 858 896, 776 710 010
         - mini 4+1 Tomáš Černý     774 153 003
           
9. HK ROKYCANY Jana Krýnerová   TZ:  
  hřiště:  J.Růžičky 1110 Šafaříkova 423/II   TB:  
  hala Rokycany 337 01 Rokycany   mob.: 603 966 791
  774 429 362       e-mail: jkrynerova@seznam.cz
             
             
10. HK STARÝ PLZENEC Ivan Chlad   TZ:  
  hřiště:  Smetanova 70 Vrchlického 228   TB:  
  tartan Starý Plzenec 332 02 Starý Plzenec   mob.:       732 228 172
  604 663 755       e-mail: ivanchlad@centrum.cz
             
             
11. SOKOL ŠŤÁHLAVY JUDr.Václav Balek   TZ:
  hřiště:  U hřiště 525 Jiráskova 154   TB:  
  antuka Šťáhlavy 332 03 Šťáhlavy   mob.: 605 373 418
          e-mail: balek.vaclav@volny.cz
             
        - muži Nolč     604 235 362
             
12. SLAVOJ TACHOV František Mráz   TZ:  
  hřiště:  Pobřežní 1656 Ve Vilkách 1969   TB:  
  hala Tachov 347 01 Tachov   mob.: 603 544 111
  374 723 872       e-mail: mraz.frantisek@seznam.cz
             
             
13. TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ Petr Duchaň   TZ: 734 735 361
  hřiště:  Sportareál Třemošná Třemošná 810   TB:  
  um.povrch   33011   mob.: 604 678 863
          e-mail: p.duchan@seznam.cz
             
             
14. HC BOLEVEC M.A.T. Jiří Půta   TZ:  
  hřiště:  Bolevecká ZŠ Plzeň M.A.T. Na Roudné 176   TB:
  hala,tartan Nám. Odboje 18 301 00 Plzeň   mob.: 605 229 319
        e-mail: jputa@matpl.cz
             
           
           
15. HC HÁJE PRAHA Kateřina Vápenková   TZ:  
  hřiště:  K Jezeru 2     TB:
  um.povrch Praha 4 - Háje     mob.:  
        e-mail: katkavapenkova@seznam.cz
           
           
16. DHK BANÍK MOST Pavla Chotěborská   TZ:  
  hřiště:    U Stadionu 2/1563   TB:
  hala   434 01 Most   mob.: 777 707 036
        e-mail: pavlachoteborska@centrum.cz