Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<říjen 2020>
poútstčtsone
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
13.6.2012 otevřeno: 4334 x

MLADŠÍ ŽAČKY DHC PLZEŇ MISTREM ČR - Házenkářský desetiboj

V Plzni se konal finálový turnaj Házenkářského desetiboje dívek od pátku do neděle (8. do 10. 6. 2012). Děvčata se utkala v klasickém zápase v házené, v utkání s nařízenou osobní obranou, v tzv. shot-outech, v pětiskoku, překážkové dráze, běhu na 2 x 15 m, v přesnosti střelby a hodu míčem. Hodnotila se také aktivita hráček v utkání a chování v duchu Fair-play. Na turnaji mladších žaček v Plzni na 31. ZŠ byla družstva Sokola Písek, Spartaku Ústí nad Labem, DHC Plzeň, HK Ivančice, HC Háje, SK PEMA Opava a DHK Slavoje Žirovnice

VÍTEZSTVÍ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ DHC PLZEŇ  

 

Mladší žačky DHC Plzeň bojovaly o prvním červnovém víkendu v domácím prostředí
o titul Mistra ČR v házenkářském desetiboji.
Právo účasti si vybojovali jen vítězové krajských soutěží. Za Prahu HC Háje,
za severní Čechy Spartak Ústí nad Labem, v jižních Sokol Písek,ve východních
DHK Slavoj Žirovnice,ze severní Moravy SK P.E.M.A. Opava,z jižní Moravy
HK Ivančice a ze západních Čech DHC Plzeň.
 
Děvčata DHC se utkaly v devíti bodovaných disciplínách (pěti dovednostních a čtyřech
herních). Desátou disciplínou byla samostatně hodnocená soutěž slušnosti,která se
nakonec stala kořistí děvčat z Ústí nad Labem.
 Domácí hráčky DHC dokázaly zvítězit ve všech pěti dovednostních disciplínách,kterými byly rychlý běh 2x15,pětiskok,překážková dráha,střelba na přesnost a hod míčem na dálku.
To jim již zajistilo slušný náskok před vyhodnocením herní části.
 V herní části dokázaly ,že výborné celoroční výsledky nebyly náhodné.I přes to,že již před začátkem soutěže zůstali pouze v hledišti „zasádrované „ Terezy Eksteinová a Poslední a v prvním zápase se zranily obě pivotmanky Bára Jetlebová a Simona Paulusová (obě již do hry nezasáhly) neztratilo DHC v utkáních s normální obranou ani bod,stejně jako v soutěži trháků. DHC zvítězilo i v soutěži aktivity ,a tak jedinou soutěží,kde přenechaly triumf soupeřkám bylo utkání s osobní obranou,kde obsadily čtvrté místo.
 
Konečných 67 bodů ze 70-ti možných je rekordem minimálně za posledních pět let soutěže.Děvčata dokázala,že tak jak válcovala soupeře celou sezonu,dokáží hrát i v oslabené sestavě na klíčovém turnaji sezony.
 Obdiv patří i organizátorům z DHC,kteří na přípravě pracovali několik týdnů a jejich poctivá práce se vyplatila.Turnaj a kvalita jeho organizace se pohybovala ve zcela jiných dimenzích než na loňském mistrovství v Olomouci. Dík patří i neúnavným fanouškům,kteří tým podporují.
 
Branky DHC:Sedláková 19,Franková a Šmrhová po 14,Bušauerová 13,Franzová 12,Oravcová 8,Tomíšková 6,Bláhová,Jetlebová a Vodičková po 3.
V brance se střídaly Jiskrová a Šafaříková.
 
Nejužitečnější hráčkou DHC se stala Tereza Šafaříková. Do all stars turnaje se probojovaly Anna Jiskrová, Julča Franková a Adéla Tomíšková. Individuální ocenění za vítězství v dovednostních disciplínách obdržely Tereza Bušauerová (3x),Denisa Franzová (2x) a znovu Anička Jiskrová.
                                                                                                                                                                 (autor: Jiskra Tomáš)  
 
 
 

            KONEČNÉ POŘADÍ

     1. DHC Plzeň               67
     2. HC Háje Praha         53
     3. HK Ivančice             45
     4. Spartak Ústí n.L.     41
     5. DHK S. Žirovnice      37
     6. Sokol Písek             28
     7. P.E.M.A. Opava       18
 
 
 

 

 
 

 

NEJLEPŠÍ JEDNOTLIVCI  

Nejlepší střelkyně Kovářová Sára Písek
Nejlepší brankářka Sabrina Novotná HC Háje
Nejlepší hráčka Květa Raková HC Háje

 

 ALLSTAR TURNAJE

Levé křídlo Adéla Tomíšková DHC Plzeň
Levá spojka Monika Vavrečková Opava
Střední spojka Julie Franková DHC Plzeň
Pivot Jana Abrtová Ústí nad Labem
Pravá spojka Kovářová Sára Písek
Pravé křídlo Natálie Svobodová Ivančice
Brankařka Anna Jiskrová DHC Plzeň

 

SOUHRN VŠECH VÝSLEDKŮ:

celkove výsledky.pdf

vysledky.pdf

strelkyne.pdf

testy.pdf

 
 
 1. MÍSTO - DHC PLZEŇ
DHC Plzeň 
 
 
2. MÍSTO HC HÁJE PRAHA
Háje Praha
 
 
3.MÍSTO HK IVANČICE
HK Ivančice
 
4.MÍSTO - SPARTAK ÚSTÍ NAD LABEM                                         
 
 
 5.MÍSTO - DHK S.ŽIROVNICE
 DHK S. Žirovnice
 
  
 6.MÍSTO - SOKOL PÍSEK                                                                 
Sokol Písek
 
 
 7.MÍSTO - P.E.M.A. OPAVA
  
  
 
Více fotek najdete na: