Západočeský svaz házené

3.6.2012 otevřeno: 1969 x

Mistrovství republiky mladších žaček - Házenkářský desetiboj

Srdečně zveme všechny fanoušky - od pátku 8. 6. do neděle 10. 6. 2012 pořádá DHC Plzeň z pověření Komise mládeže Českého svazu házené Mistrovství republiky mladších žaček - Házenkářský desetiboj.

Přijďte fandit našim nadějím na Mistrovství republiky mladších žaček!

Jak už název napovídá, soutěžit se bude v deseti disciplínách a vítěz získá kromě pomyslného titulu nejvšestrannější družstvo také titul Mistr České republiky.

O zisk prestižního titulu budou bojovat mladší žačky z těchto klubů: TJ Sokol Písek, HC Háje Praha, Spartak Ústí nad Labem, HK Ivančice, SK P.E.M.A Opava, DHK Slavoj Žirovnice a samozřejmě domácí DHC Plzeň! Přijďte je povzbudit a pomoci jim k zisku vysněných medailí!!!

Časový rozpis Mistrovství ČR

Pátek                
14:00   Schůzka, losování, joker (klubovna)              
14:30 Slavnostní nástup (hala)              
14:45 Hod míčem (hala) Žirovnice Písek Ústí n. L. Háje DHC Plzeň Opava Ivančice
15:00 Pětiskok (tělocvična) Žirovnice Písek Ústí n. L. Háje DHC Plzeň Opava Ivančice
16:00 Utkání (hala) Žirovnice Písek          
16:50 Utkání (hala) Ústí n. L. Háje          
17:40 Utkání (hala) DHC Plzeň Opava          
18:30 Utkání (hala) Ivančice Žirovnice          
                 
Sobota                
8:30 Rychlý běh (tělocvična) Háje Písek          
9:00 Rychlý běh (tělocvična) DHC Plzeň Ústí n. L.          
9:30 Rychlý běh (tělocvična) Opava Ivančice          
10:00 Rychlý běh (tělocvična) Žirovnice            
                 
9:00 Utkání (hala) Háje Písek          
9:50 Utkání (hala) DHC Plzeň Ústí n. L.          
10:40 Utkání (hala) Opava Ivančice          
11:30 Utkání (hala) Žirovnice Háje          
12:20 Utkání (hala) Písek DHC Plzeň          
13:10 Utkání (hala) Ivančice Ústí n. L.          
14:00 Utkání (hala) Žirovnice Opava          
14:50 Utkání (hala) Háje DHC Plzeň          
15:40 Utkání (hala) Písek Ivančice          
16:30 Utkání (hala) Ústí n. L. Opava          
17:20 Utkání (hala) DHC Plzeň Žirovnice          
18:10 Utkání (hala) Háje Ivančice          
19:00 Přesná střelba (hala) Písek Ústí n. L. Opava DHC Plzeň Žirovnice Háje Ivančice
21:00 Porada (klubovna)              
                 
Neděle                
8:30 Překážková dráha (tělocvična) Písek Ústí n. L.          
9:20 Překážková dráha (tělocvična) Opava Háje          
10:10 Překážková dráha (tělocvična) Ivančice DHC Plzeň          
11:00 Překážková dráha (tělocvična) Žirovnice            
                 
9:20 Utkání (hala) Písek Ústí n. L.          
10:10 Utkání (hala) Opava Háje          
11:00 Utkání (hala) Ivančice DHC Plzeň          
11:50 Utkání (hala) Ústí n. L. Žirovnice          
12:40 Utkání (hala) Opava Písek          
13:30 Porada (klubovna)              
14:00 Vyhlášení výsledků (hala)