Západočeský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<leden 2020>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
3.6.2012 otevřeno: 2244 x

Mistrovství republiky mladších žaček - Házenkářský desetiboj

Srdečně zveme všechny fanoušky - od pátku 8. 6. do neděle 10. 6. 2012 pořádá DHC Plzeň z pověření Komise mládeže Českého svazu házené Mistrovství republiky mladších žaček - Házenkářský desetiboj.

Přijďte fandit našim nadějím na Mistrovství republiky mladších žaček!

Jak už název napovídá, soutěžit se bude v deseti disciplínách a vítěz získá kromě pomyslného titulu nejvšestrannější družstvo také titul Mistr České republiky.

O zisk prestižního titulu budou bojovat mladší žačky z těchto klubů: TJ Sokol Písek, HC Háje Praha, Spartak Ústí nad Labem, HK Ivančice, SK P.E.M.A Opava, DHK Slavoj Žirovnice a samozřejmě domácí DHC Plzeň! Přijďte je povzbudit a pomoci jim k zisku vysněných medailí!!!

Časový rozpis Mistrovství ČR

Pátek                
14:00   Schůzka, losování, joker (klubovna)              
14:30 Slavnostní nástup (hala)              
14:45 Hod míčem (hala) Žirovnice Písek Ústí n. L. Háje DHC Plzeň Opava Ivančice
15:00 Pětiskok (tělocvična) Žirovnice Písek Ústí n. L. Háje DHC Plzeň Opava Ivančice
16:00 Utkání (hala) Žirovnice Písek          
16:50 Utkání (hala) Ústí n. L. Háje          
17:40 Utkání (hala) DHC Plzeň Opava          
18:30 Utkání (hala) Ivančice Žirovnice          
                 
Sobota                
8:30 Rychlý běh (tělocvična) Háje Písek          
9:00 Rychlý běh (tělocvična) DHC Plzeň Ústí n. L.          
9:30 Rychlý běh (tělocvična) Opava Ivančice          
10:00 Rychlý běh (tělocvična) Žirovnice            
                 
9:00 Utkání (hala) Háje Písek          
9:50 Utkání (hala) DHC Plzeň Ústí n. L.          
10:40 Utkání (hala) Opava Ivančice          
11:30 Utkání (hala) Žirovnice Háje          
12:20 Utkání (hala) Písek DHC Plzeň          
13:10 Utkání (hala) Ivančice Ústí n. L.          
14:00 Utkání (hala) Žirovnice Opava          
14:50 Utkání (hala) Háje DHC Plzeň          
15:40 Utkání (hala) Písek Ivančice          
16:30 Utkání (hala) Ústí n. L. Opava          
17:20 Utkání (hala) DHC Plzeň Žirovnice          
18:10 Utkání (hala) Háje Ivančice          
19:00 Přesná střelba (hala) Písek Ústí n. L. Opava DHC Plzeň Žirovnice Háje Ivančice
21:00 Porada (klubovna)              
                 
Neděle                
8:30 Překážková dráha (tělocvična) Písek Ústí n. L.          
9:20 Překážková dráha (tělocvična) Opava Háje          
10:10 Překážková dráha (tělocvična) Ivančice DHC Plzeň          
11:00 Překážková dráha (tělocvična) Žirovnice            
                 
9:20 Utkání (hala) Písek Ústí n. L.          
10:10 Utkání (hala) Opava Háje          
11:00 Utkání (hala) Ivančice DHC Plzeň          
11:50 Utkání (hala) Ústí n. L. Žirovnice          
12:40 Utkání (hala) Opava Písek          
13:30 Porada (klubovna)              
14:00 Vyhlášení výsledků (hala)