Západočeský svaz házené

21.5.2012 otevřeno: 2143 x

Školení trenérů licence C - 2.běh

Program 2.běhu školení trenérů licence C.

 

Školení trenérů licence C Plzeň 25.- 27.5.2012 – 2.běh

 
Pátek 25.05.2012
 
16.00 – 16.15                Organizační záležitosti                                                              (Volková)
16.15 – 17.45                Herní činnosti jednotlivce – přihrávky                            praxe    (Pešková)
18.00 – 19.30                Všestranná pohybová příprava se
                                   zaměřením na obratnost                                                praxe    (Pešková)
19.45 – 21.15                Herní systémy se zaměřením na systém
                                   osobní obrany a útok proti ní                                          praxe    (Pešková)
 
Sobota 26.05.2012
 
  8.30 – 10.00               Herní činnosti jednotlivce – uvolňování útočníka
                                   bez míče a obsazování útočníka bez míče                         praxe    (Černý)
10.30 – 12.00                Kondiční trénink mládeže se zaměřením
                                   na rychlost a sílu                                                             praxe    (Černý)
13.00 – 13.45                Didaktika – tréninková jednotka                                      teorie    (Černý)
14.00 – 15.30                Didaktika – principy vedení                                             teorie    (Černý)
 
15.45 – 17.15                Herní činnosti jednotlivce –
                                   uvolňování a obsazování útočníka s míčem                      praxe    (Černý)
17.30 – 18.30                Herní příprava – volné téma                                           praxe    (Čejka)
19.00 – 20.30                Pohybové hry                                                                 praxe    (Čejka)
 
Neděle 27.05.2012
 
8.30 – 10.00                 Miniházená                                                                  praxe    (Pešková)
10.30 – 12.00                Ukázková tréninková jednotka miniházené
                                   + analýza                                                                     praxe    (Pešková)
12.30 – 14.00                Ukázková tréninková jednotka mladšího žactva
                                   + analýza                                                                     praxe    (Pešková)